Veri Gizliliği

ACT 1998 (“Act”) Veri koruma yasasına uygun olarak kişisel bilgilerinizi sizden talep etmek durumundayız. Saklanan bilgilerinizin kullanım şeklini ve kimler ile paylaşılabileği gibi konularda detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemiz iletişim bölümü üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Bu durumda sizden ek ücret talebinde bulunulabilmektedir. Sayfamız üzerinden firmamıza ileteceğiniz tüm veriler Gizlilik politikası kapsamında bilgilerinizin doğruluğundan emin olmak için saklanmaktadır. E-pin, Paykasa, Astropay, Otopay, CPFX, Cashlib, Cashixir, Jeton gibi çeşitli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz kişisel verilerinizi e-pin veya ön ödemeli kart satın alırken sizden talep etmekteyiz.

 

Tüm Verileriniz Kayıt Altında Olacak

Sistemimize kayıt olduğunuzda,  canlı destek bölümümüzden, telefonla arayarak ya da e-posta gönderdiğinizde yapmış olduğunuz işlemlere yönelik bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

 

Firmamız yetkilileri ve üyeleri ile istediğiniz hizmete yönelik olarak bilgileriniz paylaşılabilmektedir. Ayrıca mahkeme kararı, yasal nedenler, ve polis gibi kanun kuruluşlarının ön görmesi durumunda kişisel bilgiler 3. kişiler yada kurumlar ile paylaşılabilmektedir. Sizin izin vermemeniz durumunda yada ihtiyaç duyulmadıkça bilgileriniz 3. taraf kişilerle paylaşılmamaktadır. Maliye, kredi kurumları ayrıca borç takibi yapan kuruluşlar ile bilgileriniz ihtiyaç görülmesi durumunda paylaşılmaktadır.

 

Kişisel Verilerin Gizliliği İçin İletişime Geçin

Veri gizliliği hakkında ve talep edilen bilgiler hakkında ayrıntılı bilgi ve sorularınız için [email protected] adresinden profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kaydedilen bilgilerin paylaşılması konusunda merak ettiklerinizi canlı destek hattımızdan sorabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)