Paykwik Nedir

Paykwik Kart, geçmişte kullandığımız Paykwik’in sanal paraya dönüşmüş halidir. Paykwik Kart ile Paykwik Kartı destekleyen tüm platformlarda Dünya’nın birçok yerinden ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.

En Ucuz Paykwik Kart

Alışverişlerinizi gerçekleştirmek için en ucuz Paykwik Kart satın alma işleminizi sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Kart Üyelik

Alışverişlerinizi gerçekleştirebilmek için ilk olarak Paykwik üyeliğinizi oluşturmalısınız. Paykwik üyeliği için sitemiz üzerinden üyelik formumuzu doldurmanız yeterli.

Paykwik Satın Al

Satın almak istediğiniz kart miktarını ve adedini seçtikten sonra, mevcut ön ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilir, Paykwik Kart satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz

Paykwik Fiyatları

Paykwik Kartınıza dair yaşayacağınız her problem için Canlı Destek Hattı, çözüm odaklı ve anlayışla çalışan, size hizmeti benimseyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibiyle 7/24 hizmetinizdedir.

Resmi Paykwik Bayi

Paykwik Kart resmi bayi olarak alışverişlerinizi hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik

İnternetten alışveriş yapan kişiler için kredi kartı dışında tek kullanımlık olan Paykwik güvenli bir ödeme şeklidir. Kendini her gün geliştiren bu sisteme ait olan karta çok rahat bir şekilde sahip olunur.

Karta Nasıl Sahip Olunur?

Türkiye’de kullanıcı sayısı her geçen gün artan Paykwik Kart başvurusu yapan kişiler fazla zaman kaybetmeden uygun bir fiyata kartı kullanabilir duruma gelir. Başvuru sırasındaki tüm bilgiler gizli tutulur. Kartın tek kullanımlık 16 haneli kodu ile alışveriş yapılmaktadır. Sonrasında kart kendi kendini imha etmektedir. Böylece ortada dolandırıcılık olaylarına dair korkulacak hiç bir durum kalkmaz. Yurt dışında da çok fazla tercih ediliyor. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen ya da endişe duyan kişiler için idealdir.

Kart Fiyatları Seçenekleri Nasıl Belirleniyor

Paykwik Kart Fiyatları euro ya da Türk lirası olarak farklı alternatifli olarak bulunmaktadır. Alışveriş yapılan kartın içerisinde para kaldığında istenilirse mevcut olan hesaplara nakit olarak aktarılmaktadır. Böylece zarar etme durumu ortadan kalkmaktadır. Her gün kendini geliştiren kart ile sorunsuz şekilde ödeme gerçekleştiriliyor.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)