Jeton Nedir

Jeton Kart, geçmişte kullandığımız jetonun sanal paraya dönüşmüş halidir. Jeton Kart ile Jeton Kartı destekleyen tüm platformlarda Dünya’nın birçok yerinden ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.

En Ucuz Jeton Kart

Alışverişlerinizi gerçekleştirmek için en ucuz Jeton Kart satın alma işleminizi sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton Kart Üyelik

Alışverişlerinizi gerçekleştirebilmek için ilk olarak jeton üyeliğinizi oluşturmalısınız. Jeton üyeliği için sitemiz üzerinden üyelik formumuzu doldurmanız yeterli.

Jeton Satın Al

Satın almak istediğiniz kart miktarını ve adedini seçtikten sonra, mevcut ön ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilir, Jeton Kart satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz

Jeton Fiyatları

Jeton Kartınıza dair yaşayacağınız her problem için Canlı Destek Hattı, çözüm odaklı ve anlayışla çalışan, size hizmeti benimseyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibiyle 7/24 hizmetinizdedir.

Resmi Jeton Bayi

Jeton Kart resmi bayi olarak alışverişlerinizi hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton

Jeton kart dijital ortamda kullanılan yüksek güvenli ödeme sistemidir. Güvenilirliği ile bilinen kartın avantajları oldukça fazladır.

Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde kullanılabilen kart kişisel bilgilere gerek duyulmadan tek seferlik kullanılabilen bir karttır. Özellikle yaygınlaşan internet dolandırıcılığı olaylarına karşı caydırıcı nitelik taşımaktadır.

Kart Nasıl Satın Alınır?

Jeton kartlar euro değeri taşımaktadır. Günlük kurlara bağlı olarak Türk lirası karşılığında satın alınabilinir. Kart alımı yapan kişiye özel bir kod verilmektedir. Bu verilen numara tek kullanımlık olduğu için başka hiç kimse tarafından bilinmez. Böylece kart çalınması ya da kaybolması gibi bir durum asla yaşanmaz. Jeton kart fiyatları alınan yerin sağladığı avantaj ve kampanyalara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kullanılmayan kartlar isteğe bağlı olarak bozdurulabilir. Kart alınan yerden bozma işlemi de yapılmaktadır. İnternetten alışveriş yapan kişiler için en ideal olan ödeme şeklidir. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Böylece tedirginlik duyulmadan,rahat ve güvenilir bir şekilde alışverişin keyfi çıkarılmaktadır.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)