Hakkımızda

2018 yılında kaliteli ve güvenilir E-pin ve Ön Ödemeli Kart hizmeti vermeye başlayan Kurpay.com olarak alanında uzman ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmaya çalışmaktayız. Kaliteli güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışı ayrıca E-pin veya ön ödemeli kart satışı sonrası her gereksinim duyduğunuz anda yanındayız.

 

Epin, cashixir, otopay, paykasa, cashlib, astropay, jeton, cpfx gibi farklı ödeme istemlerini bünyesinde barındıran Kurpay.com resmi bayi olarak hizmet vermektedir. Sizde güvenilir hizmetten yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Resmi olan web sitemizden kart kullanımını tercih etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz güvence altında olacak. Size ait profil bilgileri diğer kişilerle paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunmasına önem vermekteyiz. Ön ödemeli kart alımında hızlı bir yöntem tercih etmenizi sağlayacak olan Kurpay.com alışveriş dünyasında size büyük kolaylık sağlayacak kartlara uygun fiyatlarla ulaşmanıza yardımcı oluyor. Ön ödemeli kart sistemlerine sahip olarak rahat bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

 

Uygun fiyat Ucuz Alışveriş

 

Web sitemiz destek ve müşteri hizmetleri bu konudaki sorunlarınızı çözümlemek için hazır olarak bekliyor. Uzman ekibimiz büyük bir hassasiyet göstermekte farklı alışveriş seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Kurumsal satış tecrübemiz ile sizlere ön ödemeli kart sistemleri konusunda en iyi hizmeti verebilmek için çabalamaktayız.

 

Sanal Ödeme Yöntemleri ile Alışverişte Kolaylık

 

Haftanın her günü devamlı hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam diyoruz. Hızlı bir şekilde sorun yaşamadan online alışveriş çılgınlığına katılmak istiyorsanız siz de güvenilir E-Pin veya ön ödemeli kartları sayfamızdan satın alabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)