PAYKASA SİSTEMİ İLE TANIŞIN

Paykasa sistemi ile tanışmak için artık tam zamanı. Paykasa uygulaması günümüzde giderek yoğunlaşan internet üzerinden para işlemleri için son derece güvenli bir sistem oldu. Artık karşı konulmaz bir şekilde internet dünyası ile haşır neşiriz. Gerek yasal işlemler, gerek sağlık hizmetleri, resmi ya da gayri resmi ödemeler birçok işlemlerimizi bu şekilde yapmaktayız. Vergi ödemelerinden, faturaların ödenmesine kadar. Öte yandan, hemen hemen hepimiz online alışveriş yaptık ve yapmaktayız. Hem yurtiçinde, hem de yurtdışında birçok sitede alışveriş yapmaktayız. Havale, para gönderme gibi işlemler de artık genellikle online olarak yapılmaktadır. Bunların yapılması sırasında, kredi kartı numarası ya da banka hesap numarası ile kimlik bilgilerimizi girmemiz sakıncalı olabilir. Bunun yerinde paykasa uygulaması çok daha güvenlidir. Sitemizden kartlarınızı alabilirsiniz ve paykasa şikayet sistemimizden şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

Paykasa sistemi son derece güvenlidir çünkü işlem sırasında kimlik bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Öte yandan, sürekli olarak aynı kredi kartı ya da hesap numarasını kullanmak ve her seferinde risk almak durumunda da değilsiniz. Tek kullanımlık kartınızı, yine karta ait olan ve tek kullanımlık olan 16 numaradan oluşan pin numaranız ile kullanacaksınız. Sistemin güvenli olması paykasa şikayet başvurularının da gerçekten az olmasını sağlamaktadır. Sistem planlı şekilde işler, hızlıdır ve güvenlidir. Üstelik birçok sitede kabul edilmektedir. Bu sayede, genel geçer bir kullanımı vardır.

Sitemizden paykasa kartlarınızı alabilir, uygun kur oranları ile karlı şekilde bozdurabilirsiniz. Herhangi bir konuda paykasa şikayet etme durumunuz olursa, ilgili bölümümüzden hemen şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sitemizden kaynaklanan ya da kartların genel kullanımı ile ilgili şikayetleriniz ya da sorunlarınız olabilir. Sizinle hemen irtibata geçilecek ve durumun çözümü için en kısa sürede işlem yapılacaktır. Paykasa kartlarınızı birçok sitede kullanmanız mümkün, üstelik dünya genelinde. Online oyun sitelerinde kullanabilirsiniz. Birçok alışveriş sitesinde, e ticaret sitelerinde kartlarınızı kullanmanız da mümkündür. Nakit bozmak istemezseniz, kart limitini azaltmak istemezseniz ve tabi güvenlik için paykasa kartlarınızı kullanmanız çok avantajlı olacaktır. Bu sistem size aradığınız hızı ve güveni verecektir.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)