Paykasa Kart İle Sanal Dünya Avucunuzun İçinde

Elektronik para ile sanal ortamda dilediğince ödeme yapabilecek; tüm alışverişini oturduğun yerden anında gerçekleştirebileceksin. Günümüzün en popüler ödeme yöntemlerinden olan paykasa şimdi seni bekliyor. Kredi kartı ile ödemeye son. Bilgilerin kimsenin eline geçmesin. Alışveriş ve diğer tüm ödemelerini hızlı, güvenilir bir şekilde gerçekleştir.

Devir hız devri. Artık oturduğunuz yerden dünyanın diğer ucunda ki bir ödemenizi tek bir tıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi kartı ile ödemelerden hoşlanmayanlar, internet dolandırıcılarının eline düşmek istemeyenler için en doğru seçim paykart. Bu bir sanal ödeme yöntemidir. İhtiyacınıza göre tutarlarda ön ödemeli kart satın alırsınız. Bu kartı bir yıl boyunca harcayabilirsiniz. Siz de bir paykasa müşterisi olabilir rahat bir alışveriş yapabilirsiniz. Kim korkar online ödemelerden. Kartını seç ve ödemeni hemen yap. Online dünyanın sunduğu kolaylıklardan sen de faydalanmaya başla. Üstelik korkmana ve çekinmene gerek kalmadan tüm işlemlerini bir tıkla gerçekleştir. 1000 euro paykasa kart alabilir doya doya harcayabilirsin. Harcayamaz ya da nakit paraya ihtiyaç duyarsan küçük bir farkla hemen bozdur hesabına geçsin. Sahip olması da bozdurması da harcaması da son derece kolay. 3. Şahıslarla bilgilerini paylaşmadan 1000 euro paykasa kartını harcayabilirsin. 16 haneli pin kodunu girmen yeterlidir. İster online ister telefonla alışverişlerde güvenle harcama yapabilirsin. Limitleri sen belirleyeceksin. Her şey tamamen senin elinde. Satın al ve hemen kullan. Bekleme yok, oldukça basit bir şekilde bize ulaşarak ister kredi kartınla ister havale ile öde ve 1000 euro paykasa kartını cebinde bil. Sanal dünyanın büyüleyici fırsatları artık senin için de olsun. 24 saat bize ulaşabilir; sanal ödeme alternatifi ile ilgili tüm bilgilerini müşteri temsilcilerimizden alabilirsin. Dolandırıcıların zarar vermesinden korkmadan alışverişini gerçekleştir. Korkmadan dilediğin miktarda ödemeyi anında yap. Senin belirlediğin tutarın üzerinde bir para tahsil edilemeyeceği için özgürce alışverişini gerçekleştir.

Akıp giden zamana yetişmek ve online ödemeler yaparak kendine vakit ayırmak istiyorsan, herkes gibi sen de her şeyi ayağına getir. Tek bir telefon ya da mesaj ile paykasa sahibi olmak için ilk adımını atabilirsin.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)