Paykasa ile İhtiyacın Kadar Harca

İnternetin harikalar yaratan büyülü dünyasında alışveriş keyfini yaşamak ister misin? Öyleyse bu yazı tam sana göre. Online ödemeler artık kabus olmaktan çıktı ve senin için rüya gibi bir ödeme sistemi tasarlandı. Tek yapman gereken yapacağın ödeme miktarını belirlemek ve ona uygun paykasa kartını seçmek. Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan birbirinden değerli seçenekler sizi bekliyor. Paykasa kart ile dilediğiniz her şeyi alabilir; ister sanal ortamda ister telefon ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

10, 15, 20, 25. 30, 40,50, 60, 70, 100 ve 1000 Euro gibi her ihtiyacı karşılayabilecek rakamlarda hazırlanmış olan paykasa kartlarına sahip olarak hızlı ve güvenilir bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ödeme aracı olan paykasa ile örneğin online olarak beğendiğiniz ürün 250 euro paykasa tutarında ise bizden bu rakamda kartı satın alabilir ve kendi belirlediğin limit üzerinden ödemeni gerçekleştirebilirsin. Bu kartlar sayesinde 3. Şahıslarla şahsi bilgilerini paylaşmak zorunda da kalmazsın. Bu şekilde internet ve telefon dolandırıcılarının ağına da düşmemiş olursun. Tek yapman gereken sana verilen 16 haneli pini girmek olacaktır. Ve işte istediğin ürün artık senin olur. Arkana yaslanır ve yerinden kalkmadan işlemini gerçekleştirebilirsin. Sanal ödeme korkunu artık Paykasa ile yenebilirsin. 250 euro paykasa kartı satın almak için bizlere ulaşabilirsin. Kartı 1 yıl içerisinde mutlaka kullanman gerekecektir. Dilediğinde kartı bozdurabilirsin. Bu talebin doğrultusunda paran hesabına anında yatar. Güvenilir olup olmadığına kafanı takmadan dilediğin siteden alışverişini yap. Çünkü kredi kartından istemediğin tutarda bir rakamı çekebilirler ama paykasa ile sadece senin belirlediğin rakam kadar para alabilirler. 250 euro paykasa ile sadece bu rakamda ödeme yapabilirsin.

Ayrıca bu sayede sadece ihtiyacın olan kadar alışveriş ve harcama gerçekleştirirsin. Fazlaca alışveriş yapmak gibi bir durumla da karşılaşmamış olursun.  Arkadaş siteleri, bahis siteleri, alışveriş siteleri, oyun siteleri ve daha niceleri için ödeme yapmanız artık çok basit. Hemen ihtiyaç duyduğun rakamı belirle ve bize ulaş. İşlemini gerçekleştir, ödemeni yap. Hızlı, kolay, pratik, güvenilir. Paykasa ile online alışverişin tadını çıkart.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)