Ön ödemeli, sanal bir ödeme aracı olan paykasa ile siz hala tanışmadınız mı?

Paykasa internet dolandırıcılarını sizden uzak tutuyor. İnternet üzerinden alışverişler hem rahatlığı hem de uygun fiyatlara aradığınız ürünü yurtiçi ya da yurtdışından getirtebilme olanağı sağladığı için tercih ediliyor. Ancak bu alışveriş internet dünyasında ki güvenlik açıkları sebebiyle birçok kişiyi endişelendirebiliyor. Son derece de haklılar. Çünkü sanal dünyanın dolandırıcıları kredi kartınızdan binlerce liranızı kendi hesaplarına aktarabiliyorlar. Ya da sizin tüm bilgilerinizi tek bir tıkla elde edip size büyük zararlar verebiliyorlar. Bu sebeple ödemelerinizde kredi kartı kullanmanız doğru bir tercih değildir.

Bu durumda paykasa kartlar imdadımıza yetişmektedir. Tüm ödemelerinizi bu kartla kontorllü bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz rakamda paykasa kart satın alabiliyor ve internet üzerinden tüm ödemelerinizi bir pin kodu girerek gerçekleştirebiliyorsunuz. Hesap bilgilerinize üçüncü kişilerin ulaşmasını engellemek için oluşturulan bu yöntem hem Türkiye’de hem Avrupa’da en çok tercih edilen ödeme şekilleri arasında yer almaktadır. Oldukça avantajlı bir ödeme yöntemidir. Belirli limitlerde paykasa kart satın alabilir ve bu kartı online tüm ödemelerinizde kullanabilirsiniz. 80 Euro paykasa kart satın alarak yurtiçinde ve yurtdışında yer alan sanal alışveriş siteleri, bahis siteleri, arkadaşlık ve oyun sitelerinde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredi kartı ve kimlik avcılarının eline düşmeden bu kartı kullanabilirsiniz. Karta sahip olmak oldukça kolay. Bizlerle iletişime geçerek sadece birkaç dakika içerisinde paykasa karta sahip olabilirsiniz. 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Birçok farklı tutardan ihtiyacın olanı seçebilirsin. 80 Euro paykasa kart sana yetecek mi? Alışveriş tutarın 80 Euro ve altı ise hemen bir tane edinerek alışveriş yapabilir. İnternet üzerinden sanal işlemlerinle ilgili ödemelerini rahatlıkla yapabilirsin. 80 Euro paykasa kart siparişinizi hemen verin sanal ödeme avantajlarından yararlanın. Günün dilediğiniz saati kartınızı bizden edinin ya da dilediğinizde paranızı bozdurun. 80 Euro paykasa kart siparişini hemen ver ve sen de dilediğin kadar online alışveriş yap. İnternet üzerinden ödeme yapmanın keyfini çıkaranlar arasında ki yerini al. Daima güvenli ve hızlı ödeme şimdi parmaklarınızın ucunda.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)