70 Euro Paykasa Kart

70 Euro Paykasa Kart

Online ödemelerde kullanılan ve giderek daha fazla kullanıcıya ulaşan Paykasa kartı sitemizden en güvenilir şekilde temin edebilirsiniz. Üstelik en avantajlı uygun fiyatlara alacağınız ön ödemeli kartınız sayesinde internet alışverişlerinizde hiçbir şekilde kredi kartı, banka kartı, kimlik bilgisi gibi verilerinizi girmeniz gerekmez. Sadece sitemizden 70 Euro Paykasa kart alarak bu güvenli dünyaya yakınlaşabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Yükleme yapın

Kartları kullanırken ipin ucunu kaçıranlardansanız Paykasa kart tam olarak size göre diyebiliriz. 10 Euro’dan başlayan ve istediğiniz miktarda yükleyebileceğiniz, örneğin 70 Euro Paykasa kart alabileceğiniz sitemizdeki fiyat listesi her gün güncellenmektedir. Günlük dövizin kurları esasına göre düzenlenen listeden ihtiyaçlarınıza uygun bir ödeme yapabilirsiniz.

Güvenlik Alışverişlerde Her Zaman Önceliklidir

Online alışverişlerde güvenlik daima ilk sırda yer aldığı için siz de 70 Euro Paykasa kart kullanarak kendinizi korumaya almalısınız. İstediğiniz, ihtiyacınıza göre belirlediğiniz tutarları kartınıza yükleyerek sayısı 6 bini geçen sanal mağazada kullanabilir ya da faturalarınızı güven içinde ödeyebilirsiniz. Paykasa kartın ön ödemeli sisteminden yararlanmak için hemen canlı destek hattımızı arayabilirsiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
70 Euro Paykasa Kart570 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)