60 Euro Paykasa Kart

60 Euro Paykasa Kart

Ön ödemeli kart sistemi tüm dünyada dolu dizgin kullanılıyor. Artık ülkemizde de güvenlik zaaflarını yok eden Paykasa kart var ve kullanıcıları her gün çığ gibi büyüyor. Kişiler 20 Euro tutarında veya 60 Euro Paykasa kart satın alarak ihtiyaçlarına uygun ve bütçelerini kontrol altında tutacakları ödemeler yapıyorlar. Tüm bu işlemlerin en güzel yanı ise ödemelerde herhangi bir kimlik bilgisinin veya kart numarasının paylaşılmasına gerek kalmıyor olması.

Hızlı ve Basit Kullanım

60 Euro Paykasa kart almak son derece basit olduğu için asla zorlanmazsınız. Hızlı işlemler nedeniyle kıs süre içinde kartınızı alabilirsiniz. Sadece sitemize üye olmanız yeterlidir. Ardından karta 60 Euro veya daha az, daha çok tutar yüklemek için EFT yapabilir, havale ile de para yatırabilirsiniz.

Online Ödemelerde Büyük Kolaylık

Alacağınız 60 Euro Paykasa kart ile ülkemizde de geçerli olan binlerce sitede online ödemelerinizi çok kıs süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinizi ihmal etmemek ve kimlik bilgilerinizi korumak için siz de Paykasa kart kullanmaya başlamalısınız.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
60 Euro Paykasa Kart480 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)