5000 Euro Paykasa Kart

5000 Euro Paykasa Kart

Kolay ve hızlı alışverişin yanı sıra bir de güvenli alışveriş yapmak isterseniz hemen Paykasa kart kullanmaya başlamalısınız. 5000 Euro Paykasa kart alabileceğiniz sitemiz ihtiyaçlarınızın hepsine cevap verecek durumda olduğu kadar güvenli alışveriş yapmanız için size en uygun fiyat avantajlarını da sunmaktadır. Ön ödemeli sisteme sahip kartınızı almak için sitemize üye olduktan sonra size ait benzersiz pin kodu olan Paykasa kartınızı artık hemen kullanabilirsiniz.

Günlük Kurlar Üzerinden Hesaplanan Fiyat Listeleri

Paykasa kartlara Euro cinsinden par yatırmak gerekir ve bu nedenle fiyat listemizden günlük döviz kurları karşılığında dilediğiniz tutarda yükleme yapmanız sağlanmaktadır. İsterseniz maksimum 5000 Euro Paykasa kart satın alabilirsiniz.

Güvenliğinizi Paykasaya Emanet Edin

Online alışverişlerinizde güvenliğinizi Paykasa karta emanet edin ve bu sitsem sayesinde hiçbir kişisel bilginizi kullanmak zorunda kalmayın. Sitemizden 5000 Euro Paykasa kart satın alarak tüm alışverişlerinizi güven altında tutacak bu özel sisteme yakın olmalısınız. İletişim bölümümüzde veya canlı destek hattımızdan bizlere ulaşarak kart hakkında her türlü işlemde yardım alabilirsiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
5000 Euro Paykasa Kart41000 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)