3000 Euro Paykasa Kart

3000 Euro Paykasa Kart

Kartlarınızın güvenliğini internet ortamında korumak bir hayli zor olabilir. Üstelik kimlik avı dolandırıcılarının da sürekli ortalarda olduğu sitelerde yapılan alışverişler ne yazık ki kişilerin sanal ortamda kendilerini gergin ve kaygılı hissetmelerine neden olabiliyor. Paykasa kart bu endişelerin yerini güven duygusuyla dolduruyor. 10 Euro veya 3000 Euro Paykasa kart satın aldığınızda sitelerde yapacağınız alışverişlerde asla kredi kartınızı kullanmanıza gerek kalmaz.

Limitlerinizi Kendiniz Düzenleyin

Sitemizden alabileceğiniz kartın ön ödemeli olmasından ötürü kullanmadan önce mutlaka para yüklemesi yapmalısınız. 3000 Euro Paykasa kart aldığınızda bu tutar kadar TL karşılığında rakam kartınıza yansıtılır ve siz de bu bütçeyle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olması ve kişisel bilgilerinizi depolamaması da Paykasa kartın ne denli güvenli olduğunun göstergesidir.

Kartınızı Hemen Alın

3000 Euro Paykasa kart almak sadece canlı destek hattımızla konuşmak kadar kolay ve hızlıdır. Sitemize üye olduktan sonra dakikalar içinde sizi güvenli bir dünyaya taşıyacak olan kartınızı satın alabilirsiniz. Kendinizi daha güvenli hissetmenin en kolay yolu Paykasa satın almaktan geçer.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
3000 Euro Paykasa Kart24000 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)