25 Euro Paykasa Kart

25 Euro Paykasa Kart

Alışverişlerinizde size huzur veren, güvenliğinizi sağlayan ve hızlı ödeme yapan bir karta ihtiyacınız varsa Paykasa kart almak için hemen en güvenilir sitemize üye olabilirsiniz. 16 haneli dijital pin kodları ile sizlerin güvenliğin sağlayan kartta hiçbir kişisel bilginiz yer almaz ve siz alışveriş esnasında pin kofları ile ödemenizi yaparsınız. Farklı tutarlarda alabileceğiniz kartları örneğin 25 Euro Paykasa kart alarak kullanmaya başlamanız da mümkündür.

Paykasa Bozdurabilirsiniz

25 Euro Paykasa kart aldığınızda kartın içindeki paranın tamamını harcamadığınız takdirde parayı geri alabilirsiniz. Canlı destek hattımızla görüşerek anında kalan paranızı size ait bir banka hesabına geri iade ettirebilirsiniz. Kartların hepsi tek kullanımlık olduğundan paranız yetmezse yeni bir yükleme yapmanız da mümkündür.

Paykasa Kart İle Güvende Hissedersiniz

Alışverişlerinizde her zaman güvende olmanızın en iyi yolu Paykasa kart kullanmaktan geçer. 25 Euro Paykasa kart almak için fiyat listemizi görüntüleyebilir ve size uygun olan başka rakamlar da yükleyebilirsiniz. Kartınızı kullanırken verilerinizi alışveriş esnasında kullanmayacağınız için daima kendinizi huzurlu ve güvende hissedeceksiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
25 Euro Paykasa Kart200 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)