20 Euro Paykasa Kart

20 Euro Paykasa Kart

Siz de tüm dünyada hızla kullanılan ve yaygınlaşan Paykasa kart alarak internet alışverişinde yepyeni güvenli bir kullanım alanı bulabilirsiniz. Sayısız mağazada geçerli olan kartla çevrimiçi oyunlarda harcama yapabilirsiniz. Faturalarınızı ödeyebilir yahut istediğiniz mağazadan ürün alabilirsiniz. 20 Euro Paykasa kart satın alarak yapacağınız alışverişlerinizde hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi, aynı zamanda güvenliğinizi de en üst seviyede tutabilirsiniz.

Güvenlik Öncelliklidir

Paykasa kart kişilerin kendilerini daha güvenli hissetmelerini sağlarken, aynı zamanda sıklıkla yaşanan kredi kartı bilgilerinin çalınmasının da önüne geçer. 20 Euro Paykasa kart sahibi olduktan sonra alışveriş esnasında kimlik avı dolandırıcılarından da uzak durursunuz çünkü ödemeleriniz kartın üzerindeki 156 haneli dijital kodlar sayesinde yapılır.

Dilediğiniz Kadar Kart Yüklemesi Yapabilirsiniz

Sadece 20 Euro Paykasa kart almanız gerekmez. Bütçeniz hangi rakama için uygunsa sitemizdeki fiyat listesinden o rakamın karşılığı olan tutarı yüklemeniz yeterli olacaktır. Siz de alışveriş esnasında tadınızın kaçmasını engellemek ve kişisel bilgilerinizi kendinize saklamak için hemen sitemize üye olup, kısa süre içinde Paykasa kartınızı alabilirsiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
20 Euro Paykasa Kart160 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)