150 Euro Paykasa Kart

150 Euro Paykasa Kart

Kendinizi güvende tutmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan bir tanesi internet alışverişlerinde ön ödemeli sistemi ile sizi her türlü dolandırıcılık ihtimalinden kurtaracak olan Paykasa kart kullanmaktan geçer. 16 haneli pin kodu olan kart sanal alışverişlerde gerçekten büyük bir güvenlik sağlıyor. Örneğin 150 Euro Paykasa kart alan biri ödemesini yaparken asla kredi kartı veya kimlik bilgisi vermek zorunda kalmıyor. Yalnızca kartın içindeki tutarla ve pin kodu ile tüm alışverişini saniyeler içinde güvenli şekilde bitirebiliyor.

Dilediğiniz Gibi Harcayın

150 Euro Paykasa kart aldığınızda istediğiniz sitede hemen harcama yapaya başlayabilirsiniz. Hatta sanal mağazalar dışında telekomünikasyon faturalarınızı da ödeyebilir veya online oyunlar için harcama da yapabilirsiniz.

Güven Dolu Alışverişler

Paykasa kart kullanmaya başladıktan sonra yaşayacağınız huzuru başka yerde bulamazsınız. Hemen 150 Euro Paykasa kart satın alarak online ödemelerin ne denli güvenli olduğunu fark edebilirsini. Artık kimlik bilgilerinizin ya da kartlarınızın başkalarının eline geçmesinden endişe duymadan gönül rahatlığı ile harcama yapabilirsiniz. Üye olup kart almak için canlı destek hattımızı arayabilrsiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
150 Euro Paykasa Kart1220 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)