1000 Euro Paykasa Kart

1000 Euro Paykasa Kart

Kredi kartları veya kimlik bilgilerini kullanarak alışveriş yapmak artık geride kaldı. Teknolojinin gelişmesi ve güvenlik açıklarının giderek artması artık Paykasa kart gibi son derece güvenli ön ödemeli sistemleri daha da öne çıkarmaya başladı. Ülkemizde de yaygın kullanılan kartı sitemizden temin etmeniz halinde siz de bu yeni nesil alışveriş sistemine dahil olabilirsiniz. 10 Euro’dan başlayan fiyatlar veya 1000 Euro Paykasa kart almak için hemen web sitemizden satın alma butonlarına basabilirsiniz.

Kartlarınızı Güvende Tutun

1000 Euro Paykasa kart alarak artık banka kartlarınızı güvende tutabilirsiniz. Online alışverişlerde kartlarınızı kullanmanıza gerek kalmaz ve aynı zamanda kimlik bilgilerinizi de istediğiniz gibi saklı tutabilirsiniz. Alışverişlerinizde güvenliğinizi maksimum seviyede tutmanız yardımcı olacak Paykasa kartınızı hemen alabilirsiniz.

Online Alışverişin Yeni İsmi

Paykasa ile online alışverişlerde aradığınız tüm konforu ve huzuru yakalayabilirsiniz. 1000 Euro Paykasa kart kullanarak hem kontrolünüzü yitirmeden istediğiniz gibi alışveriş yapabilir, hem de kartlarınızla alışveriş yapmak zorunda kalmadığınız için stres yaşamazsınız. Kartınızı sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
1000 Euro Paykasa Kart8200 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)