100 Euro Paykasa Kart

100 Euro Paykasa Kart

Yeni nesil alışveriş kartları içinde en popüler olanlarından biri de Paykasa karttır. Güvenliğin önemseyen kişilerin yoğun olarak kullandığı kart artık ülkemizde de büyük rağbet görüyor. 10 Euro’dan başlayan fiyatlarda yüklemeler yapılabilen kartı almak için hemen üye olabilir ve sitemizden en uygun rakamlara bu karta sahip olabilirsiniz. 100 Euro Paykasa kart almak için işinizi şansa bırakmayın ve sitemizden canlı destek birimimizle irtibata geçin.

Hızlı ve Güvenli Alışverişler

100 Euro Paykasa kart veya daha fazla tutardaki kartınızla yapacağınız alışverişlerde sadece bu tutarda harcama yaparsınız. İşlemleriniz diğer ödeme yöntemlerine göre çok daha hızlı gerçekleşir ve oldukça basittir. Sadece üye olup kartınızı almalısınız ve istediğiniz miktarda yükleme yapmalısınız o kadar.

Listelerimiz Uygun Fiyatlardan Oluşur

Kullanıcıların kartlarını yüklerken tercih edecekleri ücretler Euro cinsindendir. Bu nedenle günlük döviz kurlarından oluşan listemizde değişik tutarlarda en uygun fiyatlara kart yüklemesi yapabilirsiniz. 100 Euro Paykasa kart almak için sitemizdeki uygun fiyatlara göz atmalı ve hemen kartın avantajlarını kullanmak için kolları sıvamalısınız.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
100 Euro Paykasa Kart820 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)