10 Euro Paykasa Kart

10 Euro Paykasa Kart

Hayatınızda yeni bir dönem başlatacak olan Paykasa kart ile tanışmakta geç kalmayın. Denemeye öncellikle 10 Euro Paykasa kart alarak başlayabilirsiniz. Kartın içindeki tutar yetersiz gelirse daha çok para yatırmanız birkaç dakikanızı alacaktır. Önemli olan ne denli para harcayacağınız, yani bütçenizin uygunluğudur. Karta önceden para yükleme yöntemi bir bakıma harcamalarınızı kontrol altına almanızda da size yardımcı olacaktır.

Kontrol Sizde Olsun

Kimlik bilgilerinizi her alışverişte kullanmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda baka kartlarınızı, kredi kart bilgilerinizi vermeden de online alışveriş yapabilirsiniz. 10 Euro Paykasa kart almak için sitemize üye olmalı ve güncel fiyat listemize bakarak o günün kuru üzerinden EFT veya havale ile ödemenizi gerçekleştirmelisiniz. Bu işlemler birkaç dakika süreceği için uzun zaman almaz ve siz kartınızı anında kullanmaya başlarsınız.

Komisyon Derdine Son

Bankalara her alışverişte ödediğiniz komisyon tutarları ne yazık ki toplandığında ciddi rakamlar ediyor. Oysa 10 Euro Paykasa kart kullandığınızda bu komisyonların çok çok altında düşük rakamlar ödersiniz ve bu da sizin zarara uğramanızı engeller.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
10 Euro Paykasa Kart80 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)